• © 2024 Trendency Online Zrt.
  • Facebook
  • LinkedIn
görgess le

Senior Frontend Fejlesztő (Angular 16+)

Budapest, Hungary

Miért dönts a Trendency mellett?

Nálunk a közös munka az ajánlatadás helyett egy beszélgetéssel kezdődik, ahol egy kávé mellett igazán megismerhetjük egymást és a feladat hátterét.

Amikor a megoldást keressük kihívásodra, nemcsak a megérzéseinkre, illetve a hazai és nemzetközi projekteken szerzett tapasztalatainkra támaszkodunk, hanem a laikusok számára sokszor száraz adatok is segítenek minket a döntésben.

Henry Ford anno elég jól kijött abból, hogy minden vevőjének fekete autót gyártott. Mi a testreszabottságban hiszünk. Ezért a piacon egyedülálló módon csaknem az összes, széles körben használt platformon otthon érezzük magunkat, így nem korlátoz bennünket a technológia: mindig a feladat szempontjából tökéletes megoldást javasoljuk.

Tisztában vagyunk azzal, hogy a gondos előkészítés semmit nem ér minőségi és rugalmas kivitelezés nélkül, ezért az összes munkafázist házon belül tartjuk az első konzultációtól kezdve az utolsó tesztelésig.

A sikerrel zárt projektek és ügyfeleink visszajelzései azt igazolják, hogy jó úton járunk. Neked is szívesen bebizonyítjuk.

Feladatunk van számodra!

Csatlakozz a Trendency csapatához, dolgozz és fejlődj velünk!

Egy új projekt érkezése miatt szeretnénk a frontend csapatunkat bővíteni senior kollégával, hibrid vagy remote munkavégzésel.

Feladatok
  • Kis- és nagyvállalati webes alkalmazások frontend fejlesztése
  • Reszponzív felületek létrehozása - mobile first szemléletű fejlesztés
  • Projektek szakmai becslése, tervezése és aktív részvétel a kivitelezésben
  • Performanciára, security-re, skálázhatóságra vonatkozó irányelvek ismerete és használata
  • A csapatodban dolgozó frontendes kollégák mentorálása, segítése
  • Együttműködés a backendes (REST API) és a tesztelő kollégákkal
  • Részvétel a felületek tervezésében és együttműködés a UX/UI csapattal
  • Részvétel az alkalmazások architekturális tervezésében
  • Code review-k
  • Best practice-ek és coding guideline-ok betartása
Elvárások
  • Részt vettél portálok, webshopok, weboldalak frontend fejlesztésében, tervezésében
  • Minimum 5 év Angular 2+ fejlesztői munkatapasztalattal rendelkezel
  • Rendelkezel HTML5/CSS3/JavaScript (ES6) tudással
  • Ismered a Storybook-ot
  • Magabiztos Git használó vagy (GitHub, GitLab)
  • Szeretsz teljes felelősséget vállalni a rád bízott feladatokért, az ownership vállalás számodra természetes
Előnyök
  • Backend technológiák ismerete (elsősorban PHP, Symfony keretrendszer, de más technológiák ismerete is előnyt jelent)
  • Unit és/vagy E2E tesztelésben szerzett gyakorlat
  • SEO ismeretek
  • Accessibility ismeretek (A11Y)
  • Server Side Rendering ismeret
  • Node.js, PM2 ismeretek
  • Tisztában vagy a CI/CD folyamatokkal és eszközökkel
  • Már részt vettél komplettebb, nagyvállalati web alkalmazások, PWA-k készítésében
  • Jira és Confluence tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • szakmai tréningek, céges workshop-ok, egyénre szabott képzési terv, Udemy kurzusokhoz hozzáférés
  • Trendency VIP Membership: extra juttatások 1 éves munkaviszonytól (pl.: Medicover)
  • kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • AYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőség
  • belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • családias hangulat; nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsap
  • hónapindító közös reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi nap
  • rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 3-4 nap home office)
  • bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • kutyabarát munkahely

(Majdnem) mindenhol ott vagyunk

Nemzetközi tapasztalat, nemzetközi ügyfélkör. A zökkenőmentes együttműködés érdekében kollégáinkkal nemcsak Budapesten találkozhatsz, hanem akár angliai és németországi irodáink egyikében is.

Vedd fel velünk a kapcsolatot

Keress minket bizalommal

ha kérdésed lenne velünk kapcsolatban, vagy csak megosztanád velünk szakmai önéletrajzod

Csatlakozz most

ha készen állsz a kihívásra

Jelenleg nyitott pozíciók

14 nyitott pozícióNyitott pozícióink

Android fejlesztő

Android fejlesztésben legalább 4-5 év tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk bővülés miatt a natív mobilfejlesztői csapatunkba, akinek lehetősége lesz részt venni egy országosan széles körben használt applikáció fejlesztésében. A pozíció hibrid munkavégzéssel, de távmunkában is vállalható.

Részletek

Részletek

Programvezető Projektmenedzser

Jelenleg a Projektmenedzseri csapatunkat szeretnénk bővíteni, mert egy kiemelt jelentőségű program érkezik a portfóliónkba.

Részletek

IT Business analyst (Senior)

Jelenleg Senior IT Business Analyst kollégákkal szeretnénk tovább bővíteni BA szakterületünket, mert izgalmas, új projektek érkeznek a portfóliónkba. A pozíció hibrid munkavégzéssel (heti minimum 1 nap iroda) vállalható.

Részletek

IT Business analyst (Medior)

Medior IT Business Analyst kollégákkal szeretnénk tovább bővíteni BA szakterületünket, mert izgalmas, új projektek érkeznek a portfóliónkba. A pozíció hibrid munkavégzéssel (heti minimum 1 nap iroda) vállalható.

Részletek

Vezető Frontend Fejlesztő (Angular 16+)

Jelenleg az egyik projektcsapatunkat szeretnénk bővíteni Vezető fejlesztő kollégával, preferáltan hibrid munkavégzéssel.

Részletek

Junior UX researcher

A Trendency 200 fős csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai webapp-ok fejlesztései szokták napjainkat kitölteni.

Részletek

Senior IT Projektmenedzser (PMP vagy IPMA B végzettséggel)

Az egyik crossfunctional csapatunkhoz keresünk új projektmenedzsert aki rendelkezik PMP vagy IPMA B végzettséggel.

Részletek

Cross-functional Team Lead

Jelenleg az egyik Cross-functional projektcsapatunk élére keresünk egy agilis vezetőt, aki magas szakmai színvonalon végzi a munkáját. Az új kollégának lehetősége lesz részt venni egy komplex, egyedi fejlesztésű CMS rendszer alapú projektben, online média területen.

Részletek

iOS fejlesztő

iOS fejlesztésben jártas fejlesztőt (minimum 4-5 év) keresünk a natív mobilfejlesztői csapatunkba a csapat bővülése miatt, akinek lehetősége lesz részt venni egy országosan széles körben használt applikáció fejlesztésében. A pozíció hibrid munkavégzéssel, de távmunkában is vállalható.

Részletek

IT projektmenedzser

Komplex üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó, cross-functional csapatunk bővítése miatt keressük IT Projektmenedzser munkatársunkat hibrid munkavégzéssel.

Részletek

UX/UI designer

Jelenleg 12 fős UX UI csapatunkat szeretnénk tovább bővíteni egy legalább 4 éves UX/UI tapasztalattal rendelkező szakemberrel. Amennyiben magabiztosan használod a UX design eszköztárát, de UI tervezési képességeid is pallérozottak, várjuk jelentkezésed.

Részletek