• © 2022 Trendency Online Zrt.
  • Facebook
  • LinkedIn
görgess le

Frontend Team Lead

Budapest, Hungary

Miért dönts a Trendency mellett?

Nálunk a közös munka az ajánlatadás helyett egy beszélgetéssel kezdődik, ahol egy kávé mellett igazán megismerhetjük egymást és a feladat hátterét.

Amikor a megoldást keressük kihívásodra, nemcsak a megérzéseinkre, illetve a hazai és nemzetközi projekteken szerzett tapasztalatainkra támaszkodunk, hanem a laikusok számára sokszor száraz adatok is segítenek minket a döntésben.

Henry Ford anno elég jól kijött abból, hogy minden vevőjének fekete autót gyártott. Mi a testreszabottságban hiszünk. Ezért a piacon egyedülálló módon csaknem az összes, széles körben használt platformon otthon érezzük magunkat, így nem korlátoz bennünket a technológia: mindig a feladat szempontjából tökéletes megoldást javasoljuk.

Tisztában vagyunk azzal, hogy a gondos előkészítés semmit nem ér minőségi és rugalmas kivitelezés nélkül, ezért az összes munkafázist házon belül tartjuk az első konzultációtól kezdve az utolsó tesztelésig.

A sikerrel zárt projektek és ügyfeleink visszajelzései azt igazolják, hogy jó úton járunk. Neked is szívesen bebizonyítjuk.

Feladatunk van számodra!

Csatlakozz a Trendency csapatához, dolgozz és fejlődj velünk!

A Trendency 140 fős csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni. A szakmai fejlődést céges workshopokkal és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindító szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, korlátlan kávé-és sörfogyasztással támogatjuk – emellett szeretünk biliárdozni, csocsózni, pókerezni, társasozni, tartunk lan partikat is. Az egyik projektcsapatunkba keressük új Frontend team lead munkatársunkat, amelynek Magyarország leglátogatottabb TOP 20 hír, szórakoztató és sport portáljainak fejlesztése a feladata.

Elvárások és előnyök
  • minimum 5 év frontend fejlesztői munkatapasztalattal rendelkezel és nem idegen számodra a csapatvezetés, code review sem
  • van tapasztalatod Angular 9+ keretrendszerrel és szívesen használod
  • rendelkezel HTML5/CSS3/JavaScript (ES6)/Typescript/RxJS tudással, magabiztos Git használó vagy (Github, Gitlab)
  • ügyesen priorizálsz és jól kommunikálsz
Rád váró feladatok
  • nagyvállalati webes alkalmazások, portálok, CMS-ek frontend fejlesztésében részvétel
  • frontend team részére szakmai iránymutatás (8-10 fő)
  • a PM-ekkel egyeztetett feladatok szakmai ticketekre bontása, delegálása
  • részvétel a felületek tervezésében és együttműködés a UX/UI csapattal
  • reszponzív felületek létrehozása
  • együttműködés a backenddel REST API-k bekötésében
  • code review

Amit kínálunk

  • A fizetés mellett az irodán belüli juttatásaink:
  • Szakmai tréningek, céges workshop-ok
  • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet
  • Trendency VIP Membership: extra juttatások 1 éves munkaviszonytól
  • Kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • AYCM sportpass - kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • Pörgős startup atmoszféra
  • Kis projektcsapatok, családias hangulat
  • No dresscode
  • Korlátlan kávé, tea, sör fogyasztás
  • Hónapindító reggeli
  • Szülinapi tortázás
  • Heti gyümölcsnap
  • Rugalmas munkaidő
  • Egy héten 3-4 nap home office
  • Bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • Kutyabarát iroda
  • Forma1 szimulátor, csocsó, biliárd, póker és lan party-k

(Majdnem) mindenhol ott vagyunk

Nemzetközi tapasztalat, nemzetközi ügyfélkör. A zökkenőmentes együttműködés érdekében kollégáinkkal nemcsak Budapesten találkozhatsz, hanem akár angliai és németországi irodáink egyikében is.

Vedd fel velünk a kapcsolatot

Keress minket bizalommal

ha kérdésed lenne velünk kapcsolatban, vagy csak megosztanád velünk szakmai önéletrajzod

Csatlakozz most

ha készen állsz a kihívásra

Jelenleg nyitott pozíciók

11 nyitott pozícióNyitott pozícióink

Data Scientist

Három fejlesztői, egy devops, egy tesztelő, egy projektmenedzser és egy data science csapatunk van. Szeretnénk a data science csapatunkat bővíteni, mert izgalmas, új projektek érkeznek a portfóliónkba.

Részletek

Az egyik projektcsapatunkba keressük új Frontend team lead munkatársunkat, amelynek Magyarország leglátogatottabb TOP 20 hír, szórakoztató és sport portáljainak fejlesztése a feladata.

Részletek

Tech Lead – Data science divízió

Data Science üzletágunk folyamatos bővülése miatt keressük új TECH LEAD kollégánkat, aki az üzletág fejlesztőit (PHP, Python, Angular) összefogva egységes szakmai irányba tereli őket, együttműködve a menedzsmenttel.

Részletek

IT Projektmenedzser

Menedzsment szemlélettel bírsz és ügyfélközpontú a hozzáállásod. Minimum 3-5 IT projektvezetői tapasztalatod van webes projektekben. Magas szintű MS Office és projektmenedzsment támogató eszközismerettel bírsz (JIRA)

Részletek