• © 2022 Trendency Online Zrt.
  • Facebook
  • LinkedIn
görgess le

Tech Lead – Data science divízió

Budapest, Hungary

Miért dönts a Trendency mellett?

Nálunk a közös munka az ajánlatadás helyett egy beszélgetéssel kezdődik, ahol egy kávé mellett igazán megismerhetjük egymást és a feladat hátterét.

Amikor a megoldást keressük kihívásodra, nemcsak a megérzéseinkre, illetve a hazai és nemzetközi projekteken szerzett tapasztalatainkra támaszkodunk, hanem a laikusok számára sokszor száraz adatok is segítenek minket a döntésben.

Henry Ford anno elég jól kijött abból, hogy minden vevőjének fekete autót gyártott. Mi a testreszabottságban hiszünk. Ezért a piacon egyedülálló módon csaknem az összes, széles körben használt platformon otthon érezzük magunkat, így nem korlátoz bennünket a technológia: mindig a feladat szempontjából tökéletes megoldást javasoljuk.

Tisztában vagyunk azzal, hogy a gondos előkészítés semmit nem ér minőségi és rugalmas kivitelezés nélkül, ezért az összes munkafázist házon belül tartjuk az első konzultációtól kezdve az utolsó tesztelésig.

A sikerrel zárt projektek és ügyfeleink visszajelzései azt igazolják, hogy jó úton járunk. Neked is szívesen bebizonyítjuk.

Feladatunk van számodra!

Csatlakozz a Trendency csapatához, dolgozz és fejlődj velünk!

A Trendency 140 fős csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni. A szakmai fejlődést céges workshopokkal és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindító szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, korlátlan kávé-és sörfogyasztással támogatjuk – emellett szeretünk biliárdozni, csocsózni, pókerezni, társasozni, tartunk lan partikat is. Data Science üzletágunk folyamatos bővülése miatt keressük új TECH LEAD kollégánkat, aki az üzletág fejlesztőit (PHP, Python, Angular) összefogva egységes szakmai irányba tereli őket, együttműködve a menedzsmenttel.

Elvárások és előnyök
  • Legalább öt év vezetői tapasztalattal rendelkezel IT területen
  • széleskörű jártassággal bírsz szoftverfejlesztési folyamatokban
  • el tudod képzelni a folyamatokat, amelyekben egy komplex rendszer optimálisan felépülhet az üzleti célokat maximálisan kielégítve (melyik terület, melyik funkciót látja el)
  • erős people management skillekkel rendelkezel, eredményorientált vagy, és jól kommunikálsz
Rád váró feladatok
  • a Data Science divízió fejlesztőinek (Backend: PHP + Symfony; Frontend: Javascript + Angular2+; Data Science: Python) összefogása
  • szakmai iránymutatás 8-10 fő részére, architect szemlélettel
  • szoros együttműködés a PM-el, BA-val, DevOps csapattal és a Data Science Leaddel
  • aktív részvétel a tervezésben

Amit kínálunk

  • A fizetés mellett az irodán belüli juttatásaink:
  • Szakmai tréningek, céges workshop-ok
  • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet
  • Trendency VIP Membership: extra juttatások 1 éves munkaviszonytól
  • Kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • AYCM sportpass - kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • Pörgős startup atmoszféra
  • Kis projektcsapatok, családias hangulat
  • No dresscode
  • Korlátlan kávé, tea, sör fogyasztás
  • Hónapindító reggeli
  • Szülinapi tortázás
  • Heti gyümölcsnap
  • Rugalmas munkaidő
  • Egy héten 3-4 nap home office
  • Bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • Kutyabarát iroda
  • Forma1 szimulátor, csocsó, biliárd, póker és lan party-k

(Majdnem) mindenhol ott vagyunk

Nemzetközi tapasztalat, nemzetközi ügyfélkör. A zökkenőmentes együttműködés érdekében kollégáinkkal nemcsak Budapesten találkozhatsz, hanem akár angliai és németországi irodáink egyikében is.

Vedd fel velünk a kapcsolatot

Keress minket bizalommal

ha kérdésed lenne velünk kapcsolatban, vagy csak megosztanád velünk szakmai önéletrajzod

Csatlakozz most

ha készen állsz a kihívásra

Jelenleg nyitott pozíciók

11 nyitott pozícióNyitott pozícióink

Data Scientist

Három fejlesztői, egy devops, egy tesztelő, egy projektmenedzser és egy data science csapatunk van. Szeretnénk a data science csapatunkat bővíteni, mert izgalmas, új projektek érkeznek a portfóliónkba.

Részletek

Frontend Team Lead

Az egyik projektcsapatunkba keressük új Frontend team lead munkatársunkat, amelynek Magyarország leglátogatottabb TOP 20 hír, szórakoztató és sport portáljainak fejlesztése a feladata.

Részletek

Data Science üzletágunk folyamatos bővülése miatt keressük új TECH LEAD kollégánkat, aki az üzletág fejlesztőit (PHP, Python, Angular) összefogva egységes szakmai irányba tereli őket, együttműködve a menedzsmenttel.

Részletek

IT Projektmenedzser

Menedzsment szemlélettel bírsz és ügyfélközpontú a hozzáállásod. Minimum 3-5 IT projektvezetői tapasztalatod van webes projektekben. Magas szintű MS Office és projektmenedzsment támogató eszközismerettel bírsz (JIRA)

Részletek